Kıs Günesi Forum
Ziyaretçi lütfen kayıt ol veya giriş yap.....
Kıs Günesi Forum
Ziyaretçi lütfen kayıt ol veya giriş yap.....
Kıs Günesi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kıs Günesi Forum

Kıs Günesi Forum

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şikayetleriniz

YazarMesaj
Elif
Admin
Admin
Elif

Şikayetleriniz Empty
MesajKonu: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz EmptyCuma Mayıs 22, 2009 5:14 pm

Şikeyetlerinizi buraya yazabilirsiniz.
http://kisgunesi.eniyiforum.net
s?n?rs?z
Misafir
Anonymous

Şikayetleriniz Empty
MesajKonu: elifrap ve diğer arkadaşlara   Şikayetleriniz EmptyPaz Haz. 07, 2009 6:19 pm

bir insan sadece sitede birinden etkilendiğini söylediği için banlanmamalı kimse aşık oldum benimle çıkarmısın bile demedi sadece kızların dedikodudan başka şeylerle uğraşmasından etkileniyorum dediğim için banlandım oysa iyi vakit geçirebileceğim güzel bi site olduğunu düşünmüştüm.. beni sınırsız banladıktan sonra forum kurallarını okudum orda sayın forum sahibi küfür edene bile 3 ay sonra dönüş izni veriyor. şimdi arkaşlar burda hepinize sormak istiyorum sizce gerçekten banlanmam gerekiyormu kurduğum tek cümle şu daha doğrusu diyalog şöyle gelişti sayın site sahibi bna "neden sevdiğim var dediğimde üzgün işaret koymuşsun diye sordu bnde sadece böyle mantıklı şeylerle uğraşan kızlardan etkileniyorum dedim" benimle çıkarmısın veya sevgilim ol demedim kaldıki kırdıysam özür dilerim dedim kaç kere neyse böyle adaletsiz biryerde bulunduğunuzu bildirmek istedim eeğer içinizden biri beni haklı veya haksız buluyorsa lütfen bna iletsin şimdiden teşkkr ederm rahatsızlık verdiğim için özür dilerim sayın site sahibinin deyimiyle Huzursuzluk verdiğim içinde... (içimde kalmasını istemedim sadece söylemek istedim çünkü bn kötü biri değilim bunuda anlayan anlar)
saygılarımla Cezafun
Elif
Admin
Admin
Elif

Şikayetleriniz Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz EmptyPtsi Haz. 08, 2009 12:24 pm

Kısacası etkileniyorum demişsin işte elidnen gelse onu bile söylerdin bunun için seni tabikide banalrım çünkü yaptığın şey çok ayıp daha görmediğin birine bile senden etkilendim gibi şeyler bile söyleyebiliyosun seni bu yüzden banaldım.banlanma sürelerine gelicne ne yaptığım seni ilgilendirmez istedşiğim şeyi istediğim kadar ban yaparım.hem ben sana birdaha siteye geri dönüp üye olma dmeiştim niye geri döndüğünü anlayamadım..ayrıca siteye birdaha üye olmayı çok sitiyoan yüe ol ama birdaha böyle şeyler yapma..
http://kisgunesi.eniyiforum.net

Şikayetleriniz
1 sayfadaki 1 sayfası